Zásahy 2014

1)      17.4., čas 20:55, Událost: Požár stromu, Místo: Hradišťko I., Zahradní ulice Technika: Škoda 706 RTHP CAS 25, Družstvo: 1+5, Hasiči: Stehlík, Havlůj, Nikles, Melezinek, Liška R., Syrový J.

Z OPIS Kolín ohlášen požár stromu v Zahradní ulici v Hradišťku I..Po příjezdu na místo byl už prováďen průzkum od HZS Ovčáry. Bylo zjištěno, že se jedná o zapálení starého stromu, který se nachází na hrázi mezi písáky. Z důvodu špatného přístupu techniky nás velitel zásahu požádal o hašení stromu pomocí plovoucího čerpadla. Po půl hodině byl zásah ukončen a jednotky se odebraly zpět na základny.

2)       17.4., čas 23:52, Událost: Planý poplach, Místo: Veltruby, Sadová ulice, Technika: Škoda 706 RTHP CAS 25, Družstvo: 1+5, Hasiči: Stehlík, Nikles, Havlůj, Melezinek, Liška R., Syrový J.
Ohlášen požár hromady větví určené na čarodějnice. Už při příjezdu nebylo po ohni ani památky. Jednotka provedla průzkum a jelikož nenašla nic co by nasvědčovalo požáru navrátila se zpět na základnu.

3)       20.4. , čas 09:52, Událost: Požár stromu, Místo: Hradišťko I., Zahradní ulice Technika: Škoda 706 RTHP CAS 25, Družstvo: 1+7, Hasiči: Stehlík, Melezinek, Liška R., Syrový J., Horáček, Foltýn P., Zápotocký, Skrbek
Toho dne se jednotka vrátila opět k požáru stromu ze 17.4., kdy už muselo dojít k jeho částečnému rozebrání motorovou pilou a sekyrami jelikož se ložisko ohně nacházelo v kmeni. Po rozebrání a důkladném prolití se jednotka vrátila v 11:43 na základnu.

sdh-veltruby.rajce.idnes.cz/Zasah_Hradistko_20.4.2014/

Vítáme Vás na našem webu